Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w naszej firmie

Stanowisko:

Dozorca / Portier

Miejsce pracy: Chróścice
Zakres: Pełen etat

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Kontrola ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu
  • Prowadzenie dokumentacji ochronnej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Godne reprezentowanie firmy

WYMAGANIA:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym)
  • Sumienność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia i dodatki
  • Dodatkową premię frekwencyjną
  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Prywatną opiekę medyczną

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

CV prosimy przesyłać na adres: biuro@protec.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nie znalazłeś oferty której szukasz? Nic nie szkodzi! Wyślij swoje CV pod adres biuro@protec.pl. Jeśli twoje zgłoszenie nas zainteresuje na pewno się odezwiemy.