Profil Firmy - PROTEC Sp. z o. o.

Profil Firmy

Priorytetem Spółki PROTEC jest nasza strategia jakości wyrobów, które są sprawdzone, powtarzalne, estetyczne i trwałe. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta  i jak najdoskonalsza realizacja jego  potrzeb.
Zachowując najwyższe  standardy jakości, oferujemy naszym  klientom wykonawstwo elementów ściśle dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

 

Zarząd spółki

PROTEC Sp. z o.o.

Spółka PROTEC funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Produkujemy metalowe elementy rynnowe oraz elementy mocujące i montażowe do systemów solarnych i fotowoltaicznych.

Profil działalności

Wyroby standardowe oferowane przez Spółkę z tzw. półki są produkowane w oparciu o międzynarodowe normy techniczne, czego skutkiem jest, że System Rynnowy PROTEC doskonale komponuje się z tradycyjnymi i nowoczesnymi materiałami pokryciowymi.

Firma PROTEC wykonuje elementy nietypowe takie jak wieżyczki, chorągiewki, wimple, gzymsy, sterczyny czy lukarny. Dodatkowo wykonuje rekonstrukcje starych obróbek blacharskich z obiektów zabytkowych. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość wyrobów zyskały zaufanie najlepszych fachowców z branży dekarskiej. 

Elementy systemów mocujących i montażowych, haki i mocowania do systemów solarnych, elementy konstrukcji, a nawet części maszyn są wykonywane w oparciu o wymagania Klientów do których należą między innymi największe rynkowe marki powszechnie znane i rozpoznawalne. 

 

Jakość  przez doświadczenie

W ostatnich latach Spółka poszerzyła profil działalności o produkcje haków i uchwytów do kolektorów solarnych i paneli fotowoltaicznych, przeznaczonych głównie na eksport do krajów EU i USA. Na bazie naszych doświadczeń oraz możliwości produkcyjnych wykonujemy  metalowe elementy wg. specyfiki klienta w oparciu o Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008.

 

Nasz standard to indywidualne życzenie klienta 

Posiadamy dwa samodzielne i w pełni dostosowane do naszych potrzeb zakłady produkcyjne, wydział narzędziowni z ciągle unowocześnianym parkiem maszynowym, a także biuro konstrukcyjno-technologiczne. Liczne referencje, odznaczenia i nagrody oraz długoletnią współpracę z najlepszymi dostawcami, potwierdzają naszą rzetelność.

 

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, który zdecydował się na skorzystanie z naszych usług lub zakup naszych wyrobów. Ciągle doskonalenie procesów związanych z obsługą klienta, oparte jest na certyfikatami systemie zarządzania jakością.
 

Produkowane wyroby trafiają do marketów z materiałami budowlanymi i są stosowane przez fachowców na terenie całej Europy, a nawet eksportowane do USA.