Jak szybko i bezpiecznie zamontować świąteczne lampki na rynnie? - PROTEC Sp. z o. o.
mocowanie lampek na rynnie

Szukasz rozwiązania do zamontowania lampek świątecznych na rynnie? Dzięki klipsom zrobisz to szybko i bezpiecznie. Na pewno polubisz także samo dekorowanie domów i wieszanie ozdób świetlnych.

 

Już nie tylko Amerykanie ozdabiają domy świątecznymi dekoracjami. Również Polacy polubili świetlne dekoracje. Co roku obserwujemy coraz więcej instalacji z węży świetlnych, sznurów lampek, czy taśm LED-owych. Mieniące się dekoracje niewątpliwie stają się jednym ze składników świątecznej tradycji.

W grudniowe dni, świątecznie przystrojone domy rozświetlają mrok. Na balkonach bloków, podbitkach domów, balustradach tarasów, altanach ogrodowych, rynnach – coraz częściej pojawiają się lampki, węże świetlne, czy migoczące sople.

clip-rynna

Plastikowe klipsy. Prosty i szybki montaż oświetlenia świątecznego na rynnie.

są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą łatwo, szybko, estetycznie zamocować dekoracje świąteczne na rynnie. Są to niewielkie haczyki koloru mlecznego, które w prosty sposób zakłada się na wywiniecie rynny.

 

Plastikowe klipsy do rynny

Plastikowe klipsy do montażu lampek na rynnie

 

 

Na chwile obecną, klipsy jedynie dostępne na www.amazon.de z wysyłką do Polski. Jeżeli są dostępne w naszym kraju – piszcie w komentarzach!

 

Oceń